Türkiye'nin Askeri Haberleri

Şırnak’ta Askeri Araç Kazası: 1 Şehidimiz var!

0 31

Şırnak’ta askeri araç kaza yaptı

Şırnak’ta askeri araç kaza yaptı kaza sonucunda kaza sonrasında ağır yaralanan asker hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit oldu.

Şırnağın Uludere bölgesinde yaşanan kazada ağır yaralanan Astsubay Üstçavuş Cihan Geçit’in kaldırıldığı hastanede şehit olduğunu bildirdi.

Milli savunma bakanlığının yaptığı açıklamada, kaza nedeniyle ağır yaralanan Astsubay Üstçavuş Cihan Geçit’in kaldırıldığı hastanede tüm çabalara rağmen kurtulamadığını ve şehit olduğu belirtilerek, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR’dan Taziye Mesajı

 

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar baş sağlığı mesajında,


“Kahraman silah arkadaşımız, 18 Kasım 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim”

Şehit Cihat Geçit’in cenazesi için İstanbulda Tören düzenlenecektir. Şehit Cihan Geçit, Büyükçekmece Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacaktır.

Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, geride kalanlarına sabır dileriz…

Bu yazımızda ilginizi çekebilir ►  Yunanistan'ın Ölüme Terk Ettiği Göçmenleri Türk Askeri Kurtardı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-RYL0SGLS77