Türkiye'nin Askeri Haberleri

Hakkımızda

                         Askeri Haberler internet sitesinde, mecburi askerlik hizmetini yapacak vatandaşlarımızın ve askerlik mesleğini profesyonel (Subay, Astsubay, Uzman Çavuş ve Sözleşmeli Er ) olarak  yapmayı düşünen vatandaşlarımızın yaşadığı problemler, merak ettiği konular, çekinceleri  vs. ile ilgili bilgilendirici yazılar ve haberler paylaşılmaktadır.

Sitemizde bulunan Hesaplamalar bölümünde işinize yarayacak bir çok hesaplama aracı bulunmaktadır. Yks Puan Hesaplama, Msü Puan Hesaplama vb. bir çok hesaplama programı ile Askeri alanda ihtiyacınız olan tüm bilgi ve kaynağa sitemizden ulaşmanızı hedefledik.

Bu gün bu siteyi  ziyaret ettiğiniz ruh halinizi unutmayın. Şu anda aklınızdaki sorulara nasıl cevap arıyorsanız, sizden sonra bu siteye girecekler de aynı şekilde cevap arayacaklar. Bu nedenle yorum kısmını etkili kullanmanızı, sorularınızı orada sormanızı, bildiğiniz konularda sorulara cevap vermenizi bekliyoruz. Unutmayın burada bir site değil, birbirine destek olan insanları bir araya getiren bir platform yaratmaya çalışıyoruz.

Biliniz ki, sizin burada yazdıklarınız yüzlerce belki de  binlerce vatandaşımız tarafından okunacak ve onların gönlüne su serpecektir. Askeri birliklerin emniyetini zaafa düşürecek hiçbir bilgi bu platformda  paylaşılamaz. Yazdığınız yazılarda buna dikkat etmeniz ÖNEMLE rica olunur.

Saygılarımızla…

Askeri Haberler

G-RYL0SGLS77