Türkiye'nin Askeri Haberleri

Barış Pınarı Harekatında Silah Kazası! 1 Şehidimiz Var.

0 12

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatında silah kazası nedeniyle Piyade Binbaşı Mete Yıldırım’ın şehit olduğunu duyurdu.

 

Bakanlığın yaptığı açıklamada, Mete Yıldırım’ın Barış Pınarı Harekatında meydana gelen silah kazasında yaralanarak hastaneye sevk edildiği ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadıpını ve şehit olduğu duyurdu.

 

Yapılan açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” denildi.

 

Hulusi Akar’dan taziye mesajı

 

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bakanlığın sosyal medya hesabından paylaştığı taziye mesajında, “Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim.” dedi

&

nbsp;

Yaşar Güler’den taziye mesajı

 

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler de Türk Silahlı Kuvvetlerinin sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında Yıldırım’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir ►  Atak için Av Zamanı, 14 Terörist Etkisiz Hale Getirildi!
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-RYL0SGLS77